מאמרים

טיפים למכירת נכס

לקוחות יקרים,
ריכזתי עבורכם מספר נושאים מהותיים שכדאי להתייחס אליהם לפני שמוכרים נכס.
בהשקעה מינימלית תוכלו למכור את הנכס שלכם במהירות ובמחיר מקסימלי.

מחקרים מוכיחים ש 25 השניות הראשונות הם אלה שיקבעו האם הקונה מעוניין לשמוע עוד פרטים ולהמשיך את תהליך הרכישה או לעצור...
כיצד הקונה חושב?
הקונה מדמה בליבו איזה סוג נכס הוא רוצה, איך הוא רוצה שהוא ייראה, איך תראה תצורת החדרים ועוד... מראה מוזנח של נכס יגרום לרתיעה ולרוכשים פוטנציאלים רבים לסגת לאחור. התרשמות הקונה מתחילה עוד לפני הכניסה לנכס עצמו, החל בשער הכניסה ובגינה הסובבת את הנכס.
להלן מספר טיפים להכנת הנכס לקראת מכירה:
צביעת הדירה - סיוד פשוט של הנכס ייצור תחושה של ניקיון ונכס חדש.
סדר בסיסי - כשקונה מגיע להתרשם, הסדר יוצר תחושה של ניקיון ואכפתיות מהנכס.
ריהוט – בנכסים קטנים, ריהוט מינימלי בסדר הנכון ייצור תחושה של גודל ומרחב.
מטבח וחדרי שירותים – אלה הם נקודות קריטיות אותן לוקח הקונה במחיר אותו הוא יהיה מוכן לשלם. יש לשקול השקעה באלמנטים אלו, כמובן שהשיקול הוא במצבם ובהיקף ההשקעה.
ברזים דולפים, נקודות חשמל שבורות, נורות שרופות וכדומה - ליקויים אלה יוצרים תחושה של הזנחה וחוסר אכפתיות, שווה לבדוק ולתקן. בנכסים חשוכים כדאי לשקול לחזק את התאורה על מנת ליצור תחושה של בית מואר.
הכנת הנכס לפני הגעת קונה פוטנציאלי:
בחודשי הקיץ יש להפעיל את המזגן בכדי ליצור טמפרטורה נעימה, כמו כן כדאי לשמור על דירה מאווררת.
ריח הוא אחד מהחושים החשובים ביותר אצל הקונה בתהליך הרכישה. מחקרים מוכיחים שריחות נעימים משפרים את אחוזי הקנייה. מומלץ להכניס לתנור מגש עם תפוח עץ שבתוכו מקל קינמון או תמצית וניל על מנת לייצר ריחות של אפייה.
רצפה נקייה, צעצועים במקומם וכיור ללא כלים.

מקווה שעזרתי, אשמח לשרתכם בכל עת.

כפר יונה – פנינת הנדל”ן של השרון

ההיצע הרב של פרויקטים בתחום הנדל”ן מאלץ את הקבלנים לבחור בקפדנות את מיקום המגרשים עליהם הם מתכננים את המיזם הבא שלהם כדי להקל את משימת המכירה. כיום, ציבור רוכשי הדירות מבקש לעצמו מיקום טוב, מחיר הוגן, רמה גבוהה של מגורים ואיכות חיים.
הרצון לגור באזור השרון מצד אחד ולשמור על איכות חיים ושלווה מצד שני, גורם להרבה זוגות ומשפחות צעירות לחפש נכסים ופרויקטים חדשים באזור השרון הצפוני. המקום המשפחתי והמחבק הזה מושך אליו תושבים רבים המבקשים לגדל את ילדיהם במרכז הארץ אך ללא הלחץ וההמוניות.

כפר יונה – הבחירה הטבעית בין עיר לכפר

בחירה טבעית היא כפר יונה אשר ממוקמת במרחק 7 קילומטר מנתניה ונמצאת בתנופה וצמיחה שמושכת אליה קהלים חדשים רבים. אוכלוסיית כפר יונה מונה מעל 22,000 תושבים, בפברואר 2014 קיבלה מעמד של עיר ושטח שיפוטה משתרע על פני 12,000 דונם, בשנים האחרונות עומד קצב גידול האוכלוסייה כעשרה אחוזים בשנה.
בכפר יונה 6 בתי ספר יסודיים, חלקם ממלכתיים חלקם דתיים, ושני בתי ספר שש שנתיים (חטיבה + תיכון). לילדי הגיל הרך תוכלו לבחור מסגרת חינוכית מתוך המבחר הרב של גני ילדים הפועלים בעיר. במקום ניתן למצוא שתי תנועות נוער, כמו כן מתנ”ס פעיל המפעיל חוגים מגוונים, ספרייה עירונית, מגרשי טניס ובריכה.

קצב ההתפתחות והצמיחה של כפר יונה

בקניון העירוני ניתן למצוא מגוון חנויות וברחבי העיר עצמה נהנים התושבים מגני שעשועים וגנים ציבוריים המתוחזקים בקפידה ובסטנדרטים גבוהים.
קצב ההתפתחות והצמיחה של כפר יונה מושך קבלנים רבים לבקש ולבנות שם את הפרויקט הבא שלהם, מתוך הרצון להבטיח לעצמם קלות מכירה ואכלוס מהיר של הפרויקט, מתוך דרישת קהל הרוכשים לגור קרוב למרכז, מחירי הדירות והמגרשים בכפר יונה נמצאים במגמת עליה והצפי הוא שמגמה זו תמשיך.

אתר זה נבנה על ידי נדל"ן וואן התוכנה המובילה למשרדי תיווך.